KONTAKT:

58 304 99 91

58 301 02 43

58 301 07 43

58 506 59 58

MILADENT@MILADENT.PL

KONTAKT

Przychodnia Miladent to 40 osób personelu, w tym 20 lekarzy, przeszkolonych do pracy z pacjentem wg najwyższych standardów leczenia

 „ Działamy w imieniu dobra każdego pacjenta i chcemy, aby jak najwięcej z nich odkryło dla siebie nowy świat z idealnym, atrakcyjnym uśmiechem, na który dajemy wieloletnia gwarancję.”

Dominik Łoś, właściciel Przychodni Miladent, spec. chirurgii stomatologicznej

Specjalista chirurgii stomatologicznej, właściciel Przychodni

DSC_0122Założyciel Przychodni Stomatologiczno-Implantologicznej Miladent. Od niemal 15 lat zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów głównie w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii. Głównym zainteresowaniem specjalisty chirurgii stomatologicznej Dominika Łosia jest tworzenie pięknego uśmiechu z zastosowaniem implantów zębowych. W swoje karierze wszczepił ponad 4 tys. implantów oraz zaprojektował ponad 5 tys. prac protetycznych. W latach 1999 – 2007 pracował naukowo w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczył w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Obecnie lekarz stomatolog Dominik Łoś od wielu lat regularnie szkoli innych lekarzy z Polski i zagranicy w dziedzinie protetyki, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

dominik.los@miladent.pl

Nasi specjaliści