PRZYCHODNIA

DSC_0122

Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna Miladent jest nowoczesną siecią ośrodków spełniających najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Nasi lekarze leczą pacjentów już od 15 lat zapewniając im fachową opiekę w różnych dziedzinach stomatologii, zwłaszcza implantologii, protetyki i ortodoncji. W ciągu tego czasu, wprowadziliśmy ponad 4 tys. implantów i zaprojektowaliśmy ponad 5 tys. prac protetycznych.

A (36)Poza znaczącym dorobkiem na terenie Pomorza, Przychodnia Miladent zdobyła 10-letnie doświadczenie w obsłudze pacjentów zagranicznych, szczególnie z Norwegii, Danii i Niemiec. Od początku istnienia wyleczyliśmy ponad 60 tys. pacjentów, w tym ponad 2000 pacjentów zagranicznych z Norwegii, Szwecji, Danii, Niemiec, Rosji.

Przychodnia Miladent jest ośrodkiem szkoleniowym w zakresie leczenia implantologicznego i protetycznego dla wiodących marek implantologicznych. W 2016r firma Miladent znalazł się w prestiżowym rankingu najprężniej rozwijających się firm czasopisma Forbes („Diamenty Forbesa”).