STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Czy warto zabrać dziecko do stomatologa dziecięcego?

Tak, zdecydowanie tak! Przede wszystkim, stomatolog dziecięcy przeszedł dodatkowe szkolenie z zakresu leczenia dzieci (4 lata). A co najważniejsze, dobry stomatolog dziecięcy ma szczególne podejście do dzieci i cały wachlarz sposobów na złagodzenie nieprzyjemnych doświadczeń związanych z leczeniem zębów. Dlatego wizyta Twojego dziecka u dentysty nie musi wiązać się z lękiem, łzami, bólem, często skutkującymi niechęcią trwającą całe życie. W Przychodni Miladent posiadamy cały wachlarz nowoczesnych i bezpiecznych metod znieczulających oraz technik rozweselających, które skutecznie pomogą Twojemu dziecku oswoić się z koniecznością odwiedzania gabinetu stomatologicznego.

Przyprowadzając swoje dziecko do stomatologa dziecięcego zamiast do „tradycyjnego” dentysty, do którego chodzisz sam lub sama, od początku inwestujesz w jego zdrowie. Udana wizyta u dentysty pomaga dziecku wyrobić dobre nawyki i zaszczepia pozytywne nastawienie do „chodzenia do dentysty”.

W Przychodni Miladent zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci:
– leczenie ortodontyczne
– zabiegi stomatologiczne z zastosowaniem podtlenku azotu (tzw. gaz rozweselający, całkowicie bezpieczny dla dziecka)
– możliwość wykonania zabiegu w sedacji, w obecności anestezjologa
– bezbolesne (komputerowe) znieczulenie Quick Sleeper
– bezbolesne leczenie siekaczy po urazach u dzieci (np. częściowe lub całkowite odłamanie korony)
– kolorowe efektowne wypełnienia światłoutwardzalne zębów mlecznych u dzieci (dostępne w 7 kolorach: cytrynowy, różowyzłoty, niebieskisrebrny, zielonypomarańczowy; wypełnienia Twinky Star cechuje duża ilość uwalnianego fluoru i bardzo mała ścieralność)

Poza tym dla Państwa pociech:
– pokój zabaw
– obecność opiekunki
– przemiła atmosfera