RTG i TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA

A (3)Podstawą skutecznego leczenia stomatologicznego jest zawsze diagnostyka radiologiczna, którą wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie RTG w naszej Przychodni.

W przychodni Miladent wykonujemy zdjęcia punktowe zębów, zdjęcia panoramiczne, cefalometryczne oraz celowane na zatoki szczękowe.

Przed planowanym leczeniem zawsze wykonujemy zdjęcie panoramiczne jamy ustnej.
W gabinetach Miladent zdjęcia RTG wykonywane są przez wyspecjalizowany personel z wykorzystaniem metody radiowizjografii cyfrowej, czyli cyfrowego rentgena o minimalnej dawce promieniowania. Pozwala to wykonywać zdjęcia bez ryzyka nawet dla dzieci.

 

Co więcej Przychodnia Miladent proponuje nowy wymiar obrazowania cyfrowego – tomograf 3D GENDEX GXCB-500!

Dzięki najnowszej technologii, stworzonej na bazie i-CAT®, otrzymujemy skany o niespotykanej jakości w rewelacyjnie krótkim czasie rekonstrukcji obrazu. Jest to przełom w technologii obrazowania 3D wyprzedzający dotychczasowe osiągnięcia techniczne. Co więcej, dzięki GXCB-500 promieniowanie rentgenowskie zostaje ograniczone do absolutnego minimum.

Nowy tomograf GXCB-500 pozwala na natychmiastową diagnostykę, dzięki której możliwe staje się zaplanowanie przebiegu kolejnych zabiegów już podczas pierwszej wizyty. Pacjent otrzymuje dokładny plan i przebieg leczenia – krok po kroku.